PRODUCENT MEBLI SZKOLNYCH, WYPOSAŻENIE SZKÓŁ, PRZEDSZKOLI

ikona

O firmie


Firma Szkolmeb powstała w 1979 roku. Od początku swego istnienia została ukierunkowana na produkowanie mebli szkolnych. W początkowych latach firma zatrudniała 5 osób. Przez 40 lat działalności, jakie firma ma za sobą, przechodziła wzloty i upadki. W późniejszym okresie zaczęła się rozwijać i zatrudniać większą ilość pracowników, co spowodowane było tym, że osiągnęła znaczenie w branży, w której jest niekwestionowanym liderem w produkcji mebli szkolnych. Przedsiębiorstwo SZKOLMEB zaistniało na rynku już w 1991 roku i przez kolejne lata zdobyło bogate doświadczenie w zakresie kompleksowego wyposażania szkół. Podstawową działalnością firmy jest produkcja i handel meblami szkolnymi.

 

Produkowany przez Firmę Szkolmeb asortyment posiada certfikaty dopuszczające do użytkowania mebli w Placówkach Oświatowych. Serdecznie zapraszamy do współpracy. 

ikona

Kontakt


telefon kontaktowy:
+48 508 199 242
wyślij do nas fax:

napisz do nas wiadomość:
biuro@szkolmeb.pl
ikona
Polski Producent Mebli Szkolnych| Meble Szkolne :Szkolmeb - Meble szkolne ,Producent mebli szkolnych, kompleksowe wyposażenie Szkół, Przedszkoli i Placówek Oświatowych, krzesła szkolne, stoliki szkolne, stojaki, biurka, szafy, ławki korytarzowe, ławki do sal gimnastycznych...