PRODUCENT MEBLI SZKOLNYCH, WYPOSAŻENIE SZKÓŁ, PRZEDSZKOLI

ikona

Nowości


NOWOŚĆ ! ! ! KRZESŁA PLASTIKOWE POSTURA+

 

Więcej zdjęć tutaj !

 

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod nr te. 63 21 31 725

 

 

 

 

NOWOŚĆ -- STOŁY I KRZESŁA POKOJOWE -- NOWOŚĆ ! ! !

 

 

 

NOWOŚĆ -- KABINA WC ZABUDOWA -- NOWOŚĆ ! ! !

 

 

         Kabiny wykonujemy z profilu kwadratowego 20x20 mm. stelaż pomalowany farbą proszkową. Pozostałe elementy wykonane są z płyty wiórowej laminowanej oklejonej obrzeżem PCV. Drzwi kabiny wyposażone są w specjalne zawiasy i zamki zamykające do kabin WC.

 

  Istnieje mozliwość pomalowania stelaża wg życzenia klienta i wyboru koloru płyty.

 


      

KRZESŁO SZKOLNE JUNIOR -- NOWOŚĆ ! ! !

 

 

 

Krzesła wykonujemy z rury okrągłej fi 30 mm w rozmiarach 5-7, natomiast w rozmiarach 1-4 z rury okragłej fi 25 mm. Stelaż pomalowany farbą proszkową zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Edukacji Narodowej, numer krzesła oznaczony jest kolorem zatyczki lub całego stelaża. Siedzisko i oparcie krzesła wykonane są ze sklejki liściastej pomalowanej trzy krotnie lakierem bezbarwnym. Zamontowane są do stelaża za pomocą nitów zrywalnych fi 5x18 mm. Istnieje możliwość pomalowania siedziska i oparcia krzesła na dowolny kolor wg. wzornika RAL.

 

Krzesła produkowane są w rozmiarach od 1-7 i posiadają certyfikat dopuszczający do użytku szkolnego wydany przez BBC-Cobrabid w Warszawie.

 

Konstrukcja krzesła wykonana jest w sposób umożliwiający sztaplowanie i zawieszenie krzesła na stoliku za siedzisko bez konieczności obracania do góry nogami.


 

KRZESŁO SZKOLNE BOLEK -- NOWOŚĆ ! ! !

 

 

         Krzesła wykonujemy z rury okrągłej fi 25 mm w rozmiarach 5-7, natomiast w rozmiarach 1-4 z rury okragłej fi 22 mm. Stelaż pomalowany farbą proszkową zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Edukacji Narodowej, numer krzesła oznaczony jest kolorem zatyczki lub całego stelaża. Siedzisko i oparcie krzesła wykonane są ze sklejki liściastej pomalowanej trzy krotnie lakierem bezbarwnym, Zamontowane do stelaża za pomocą nitów zrywalnych fi 5x18 mm. Istnieje możliwość pomalowania siedziska i oparcia krzesła na dowolny kolor wg. wzornika RAL.

 

Krzesła produkowane są w rozmiarach od 1-7 i posiadają certyfikat dopuszczający do użytku szkolnego wydany przez BBC-Cobrabid w Warszawie.


Krzesła malowane są metodą proszkową wg zaleceń MEN. Istnieje mozliwość pomalowania asortymentu wg życzenia klienta,

 


 

ikona

Kontakt


telefon kontaktowy:
+48 508 199 242
wyślij do nas fax:

napisz do nas wiadomość:
biuro@szkolmeb.pl
ikona
Polski Producent Mebli Szkolnych| Meble Szkolne :Szkolmeb - Meble szkolne ,Producent mebli szkolnych, kompleksowe wyposażenie Szkół, Przedszkoli i Placówek Oświatowych, krzesła szkolne, stoliki szkolne, stojaki, biurka, szafy, ławki korytarzowe, ławki do sal gimnastycznych...