PRODUCENT MEBLI SZKOLNYCH, WYPOSAŻENIE SZKÓŁ, PRZEDSZKOLI

ikona

Stół szkolny SX


Innowacyjność Firmy SZKOLMEB i chęć zaspokojenia Państwa potrzeb spowodowały, iż wprowadziliśmy do sprzedaży krzesła i stoliki z rury okrągłej fi 25 mm. Powodem podjęcia tej decyzji były zapytania kierowane przez naszych klientów o tego typu asortyment. Po przeanalizowaniu wszystkich argumentów doszliśmy do wniosku, że należy podjąć ten temat i w ten sposób powstał stolik SX. Blat stolika wykonany jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm z zaokrąglonymi narożnikami. Wąskie krawędzie blatu są wykończone obrzeżem Pcv 1 mm. Krzesła można sztaplować. Krzesło SX i stolik SX posiadają certyfikaty dopuszczające do użytku szkolnego wydane przez BBC-Cobrabid w Warszawie.

Stoły produkowane są w wersjach: 1-osobowych, 2-osobowych, 3-osobowych i w rozmiarach od 1-7.

Stoły i krzesła malowane są metodą proszkową wg zaleceń MEN. Istnieje mozliwość pomalowania asortymentu wg życzenia klienta.

 

Rozmiar 1-7 fi 25:

1-os. (75x50): rozmiar 1-4  S68

                          rozmiar 5-7  S92

2-os. (130x50): rozmiar 1-4  S26

                            rozmiar 5-7  S27

Galeria zdjęć:

ikona
ikona
Polski Producent Mebli Szkolnych| Meble Szkolne :Szkolmeb - Meble szkolne ,Producent mebli szkolnych, kompleksowe wyposażenie Szkół, Przedszkoli i Placówek Oświatowych, krzesła szkolne, stoliki szkolne, stojaki, biurka, szafy, ławki korytarzowe, ławki do sal gimnastycznych...