PRODUCENT MEBLI SZKOLNYCH, WYPOSAŻENIE SZKÓŁ, PRZEDSZKOLI

ikona
Tu jesteś: ikona Strona główna ikona Nasza oferta ikona Meble szkolne ikona Krzesła szkolne ikona Krzesło szkolne JUNIOR

Krzesło szkolne JUNIOR


         KRZESŁO SZKOLNE JUNIOR

                      NOWOŚĆ ! ! !

 

Krzesła wykonujemy z rury okrągłej fi 30 mm w rozmiarach 5-7, natomiast w rozmiarach 1-4 z rury okragłej fi 25 mm. Stelaż pomalowany farbą proszkową zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Edukacji Narodowej, numer krzesła oznaczony jest kolorem zatyczki lub całego stelaża. Siedzisko i oparcie krzesła wykonane są ze sklejki liściastej pomalowanej trzy krotnie lakierem bezbarwnym. Zamontowane są do stelaża za pomocą nitów zrywalnych fi 5x18 mm. Istnieje możliwość pomalowania siedziska i oparcia krzesła na dowolny kolor wg. wzornika RAL.

 

Krzesła produkowane są w rozmiarach od 1-7 i posiadają certyfikat dopuszczający do użytku szkolnego wydany przez BBC-Cobrabid w Warszawie.

 

Konstrukcja krzesła wykonana jest w sposób umożliwiający sztaplowanie i zawieszenie krzesła na stoliku za siedzisko bez konieczności obracania do góry nogami.

 

Rozmiar 1-4 fi 25 mm  K32

Rozmiar 5-7 fi 30 mm  K32-1

Wykonywane są również  w wersji wielorozmiarowej:

0/2, 1/3, 2/4, 3/5, 4/6, 5/7  K33

 

Galeria zdjęć:

ikona
ikona
Polski Producent Mebli Szkolnych| Meble Szkolne :Szkolmeb - Meble szkolne ,Producent mebli szkolnych, kompleksowe wyposażenie Szkół, Przedszkoli i Placówek Oświatowych, krzesła szkolne, stoliki szkolne, stojaki, biurka, szafy, ławki korytarzowe, ławki do sal gimnastycznych...